Українці ризикують на постійній основі переплачувати за електроенергію через банальну помилку. Про це попередили фахівці "Прикарпаттяобленерго".
Передача показників лічильника - проста процедура, з якою знайомий кожен споживач комунальних послуг. Проте вона потребує певної уважності.
Річ у тім, що якщо передати показники трохи раніше чи пізніше, то нарахування у платіжці вже будуть неточними. Якщо постійно передавати дані "коли вийде", то сума переплат може бути значною.
"Якщо споживач подає покази раніше зазначеного терміну, то йому буде проведене донарахування по середньодобовому споживанню до кінця місяця. Аналогічно, якщо споживач не подає покази зовсім або робить це пізніше визначеного терміну – нарахування також будуть проводитися по середньодобовому споживанню", - роз'яснили в обленерго.
Стаж на це не впливає: чотирьом категоріям пенсіонерів підвищать пенсії вже у липні
На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити
Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення
Споживачам нагадують, що показники електролічильника слідують протягом двох останніх днів календарного місяця та перших трьох днів – наступного.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що світло з'явиться, але не скрізь: скільки днів знадобиться на відновлення енергосистеми.
Також наш портал інформував, "золотий" кіловат: нардеп розповів, що буде з тарифом на світло.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, прогноз відключень світла в реальному часі: у YASNO з'явилася нова система інформування українців.