Тепер ветерани війни та демобілізовані особи можуть отримати допомогу швидше та простіше, подавши заяву на платформі е-Ветеран. Це новий крок у покращенні підтримки тих, хто присвятив себе захисту України. ветеранами та фахівцями.

Про це повідомила Миколаївська обласна держадміністрація у Facebook.

На даний момент у країні працює вже 559 фахівців, які допомагають ветеранам у різних регіонах. А з наступним роком кількість таких фахівців лише збільшиться.

Система стала зручнішою: тепер, щоб подати заяву на підтримку, достатньо просто заповнити онлайн-форму.

Війна на Донбасі

Популярні новини зараз

Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути

Гороскоп на 11 грудня: у цю середу багато чого стане ясно

ТЦК вичищають села – йдуть до тих, хто слабший: військовий обурився несправедливістю мобілізації

Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт

Показати ще

Заяву можуть подати не лише самі ветерани, а й члени їхніх сімей , наприклад, родичі загиблих, учасники Революції гідності або люди з особливими заслугами перед Батьківщиною.

Після подання заявки фахівець зв'яжеться із заявником, надасть усю необхідну інформацію та допомогу з питань пільг, реабілітації, працевлаштування та навіть допомоги у відкритті бізнесу.

Проект розроблено Міністерством у справах ветеранів України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансуванні Швеції, і це лише початок цифровізації послуг для ветеранів.

Нагадаємо, українцям дають шанс змінити професію: як отримати 30 000 гривень на перекваліфікацію

Раніше ми писали про те, що їм не місце не в ТЦК: експерт зазначив, ким мають працювати ветерани

Крім того, Знай.ua повідомляв, син активістки Тетяни Семикоп, яка допомагає переселенцям, "став" інвалідом і засвітився з пачками грошей у трусах