Нещодавно змінилися вподобання українців щодо оренди житла. Все менше людей шукають квартири в старих «хрущовках» і «панельках», а також на верхніх поверхах. Натомість орендарі більше цікавляться квартирами в будинках, побудованих у 80-90-х роках, або цегляними будівлями початку 2000-х.
Це частково пов'язано з проблемами, які виникають через відключення електрики та з міркувань безпеки. Орендарі надають перевагу квартирам з 1 до 7 поверху, оскільки такі квартири легше залишити в разі небезпеки через ракетні чи дронові удари, а також простіше добратися до укриття.
Попит на оренду житла зріс до середини жовтня, що призвело до зростання цін на 15%. Однак після початку опалювального сезону ринок оренди сповільнився, і ціни на житло залишаються стабільними.
Наразі найактивніший ринок оренди спостерігається в Дніпрі, Полтаві та Кропивницькому, де розташовано багато вимушених переселенців. Інші регіони ринку нерухомості знаходяться в стані спокою і, ймовірно, оживуть лише навесні.
Нагадаємо, молодіжна іпотека з бонусом: як скористатися податковою знижкою
Популярні новини зараз
Показати ще
Гроші більше не сховаєш: влада отримала дані про рахунки українців
Українці отримують штрафи за паспорти: кому загрожують несподівані витрати
Нарешті вистачить на комуналку: пенсію рахуватимуть за новою формулою, на скільки збільшяться виплати
Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Раніше ми писали про те, що героям пообіцяли гроші на квадратні метри: хто отримає житло
Крім того, Знай.ua повідомляв, квартири, будинки, села: 5 мільйонам українцям пообіцяли доступ до житла з пільговою орендою